O naší značce

Jistě znáte ten pocit, když prožíváte v životě nádherný a výjimečný okamžik. Určitě si přejete, aby trval věčně. Jsme tady, abychom vám s tím pomohli.

Zastavit čas sice neumíme, ale dokážeme zvěčnit nejkrásnější momenty vašeho života. Narození děťátka, svatba nebo svatební výročí, kulaté narozeniny, to všechno jsou události v životě, jejichž připomínku můžete mít od této chvíle navždy stále u sebe.

Šperky pro vás vyrábíme z kvalitního šperkařského stříbra a zlata, do kterého pomocí nejmodernější technologie a precizní práce přesně vyrýváme otisky, fotografie, texty a další obrázky, které mají pro vás emocionální hodnotu.

Každý otisk je jedinečný, a proto nikdy nikde nenajdete dva stejné šperky Otiskáček. Do přívěsků, prstýnků a náušnic zaznamenáváme navěky to, co je pro vás nejdůležitější na světě.

O nás

Jsme šperkařská firma, která se specializuje na výrobu personalizovaných šperků. Zakládáme si na preciznosti a přesnosti rytí do kvalitních šperkařských kovů zlata a stříbra tak, aby otisky věrně připomínaly realitu.

Pro rytí do šperků využíváme nejmodernější technologie, které nám umožňují precizně zvěčnit každý detail otisku, který nám pošlete. Záleží nám na tom, víme, že právě přesné detaily dělají z každého našeho šperku jedinečnou památku, která vám bude připomínat výjimečné okamžiky v životě.

Pokud máte nějaké otázky, kontaktujte nás na e-mailu info@otiskacek.com, na Facebooku Otiskáček nebo na Instagramu @otiskacek.