Jak to funguje?

Zaujaly vás naše šperky? Zde najdete všechny potřebné informace, než se pustíte do objednávky.

Otisky

Naší specialitou jsou otisky, ale není to jediné, čemu se v naší dílně věnujeme. Otisky na špercích z naší dílny jsou detailní, kopírují předlohu a každý je jedinečný.

Otisky do šperků gravírujeme podle vaší předlohy. Otisk můžete mít vlastní, nebo si můžete objednat naši otiskovací sadu (nejlepší na zhotovení otisků do šperku) a zhotovit nové. Když se vám povedou a s výsledkem budete spokojení, nemusíte nám je posílat poštou. Stačí nám kvalitní fotky nebo sken papíru, na kterém jsou udělané.


Výběr šperku

V druhé řadě je důležité vybrat si tvar a materiál šperku, který se vám líbí. Jako katalog vám poslouží náš Facebook či Instagram, nebo si prolistujte náš e-shop a hledejte, až vám něco padne do oka.

Nenašli jste, co hledáte? Nevadí! Přesně pro vás je formulář Šperk na míru, ve kterém nám můžete popsat svou představu. Přiložte nákres či fotku z internetu a odešlete nám poptávku. My vás budeme kontaktovat i s cenovou nabídkou.


Objednávka

Rozhodli jste se objednat si personalizovaný šperk z naší dílny? Děkujeme vám za důvěru a gratulujeme k správnému rozhodnutí. Zakládáme si na kvalitě, vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a do zlata či stříbra zvěčňujeme jedinečné momenty, které budete navždy nosit u sebe.

Objednat si můžete třemi způsoby:

1. Navrhněte si vlastní design šperku prostřednictvím editoru. Font a velikost textu, poloha otisků či umístění diamantu – je to na vás. My vám dáváme plátno v podobě přívěsku a je na vás, co na něj namalujete. Zatím nedokážeme přímo překlopit vaše otisky do virtuální podoby tak, abyste s nimi mohli v návrhu pracovat, stejně dobře vám ale poslouží šablony otisků. Po objednání vám samozřejmě pošleme na schválení hotovou vizualizaci už s vašimi originálními otisky.

2. Nechte to na nás a po konfiguraci šperku jednoduše vyplňte pár jednoduchých polí ve formuláři, nahrajte otisky a odešlete objednávku. My vám do tří pracovních dní pošleme na e-mail vizualizaci a v případě potřeby ji můžeme společně upravit tak, aby byl šperk podle vašich představ.

3. Napište nám e-mail na info@otiskacek.com. Naši věrní zákazníci vědí, že před zprovozněním e-shopu jsme objednávky vyřizovali pomocí e-mailů a zpráv na sociálních sítích. Vždy to dobře fungovalo a klienti byli se šperky spokojení. Takže pokud máte otázky, nedokážete si vybrat, potřebujete poradit, napište nám. Jsme tu pro vás.

Na dobré se čeká :)

Doba dodání je 30 dní od úhrady objednávky.

Ve chvíli, kdy nám přijde platba, posíláme vaši objednávku na grafické zpracování. Do tří pracovních dní (s výjimkou mimořádných situací, o kterých vám určitě dáme vědět včas) vám na e-mail dorazí vizualizace šperku na připomínkování a schválení.

Jakmile nám dáte zelenou, začínáme vyrábět. Budeme se snažit, aby byl váš šperk hotový co nejdřív, ale kvalita se nedá uspěchat. Kvalitní personalizovaná výroba – zejména ve šperkařství – prostě nějaký čas trvá. Proto je doba dodání 30 dní od objednávky.

Když si počkáte, slibujeme, že výsledek bude stát za to.

Odběr novinek

Zůstaňte v obraze! Odběrem našeho newsletteru získáte cenné informace, rady, tipy a zajímavosti týkající se našich šperků.

Odběrem našeho newsletteru souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace portálu otiskacek.com a použitím získaných dat pro potřeby interních statistik a reportů v souladu s naší politikou ochrany osobních údajů.

Nejprodávanější produkty

Zobrazit všechny